Standard wykończenia

OSIEDLE OSTOJA oddaje do Państwa dyspozycji 96 mieszkań o powierzchni użytkowej od 31 m² do 73 m², jedno, dwu i trzypokojowych, zaprojektowanych w sposób umożliwiający łatwą zmianę aranżacji wnętrz. W każdym z 4 budynków wielorodzinnych znajdują się 24 lokale mieszkalne obsługiwane przez 2 niezależne klatki schodowe, po 12 mieszkań na 3 kondygnacjach mieszkalnych w każdej klatce. Funkcjonalność, dostęp światła dziennego o dużym natężeniu, wysoki standard wykończenia, a także tarasy i balkony wzbogacają atrakcyjność mieszkań. Do każdego lokalu mieszkalnego zostały zapewnione: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska zlokalizowana w garażu podziemnym. Szeroka klatka schodowa, korytarze, a także winda osobowa sprawiają, że mieszkania na wszystkich kondygnacjach są łatwo dostępne również dla osób niepełnosprawnych. W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą zapraszamy do zakładki OFERTA MIESZKAŃ.

Dzięki zastosowaniu energooszczędnych technologii i wysokiej jakości materiałów koszty utrzymania mieszkania będą niższe. Sprawdź koniecznie piece, które dla Was zainstalowaliśmy w budynkach.

Ekologiczne materiały i zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiają, że jakość wykończenia mieszkań jest znacznie wyższa w porównaniu z innymi ofertami, dla przykładu:

do ociepleń zastosowaliśmy styropian grafitowy, a  na łączeniach z balkonami stusujemy system "isokorb" niwelujący mostki termiczne.

 

Zdjęcia osiedla